title: "SIRS-E ERP VLM100W-24 Constant Voltage DC Power Compact LED Driver 24V 4A 96W UL Class P for LED Lights and Lighting"
price: "NZ$204"
---
# SIRS-E ERP VLM100W-24 Constant Voltage DC Power Compact LED Driver 24V 4A 96W UL Class P for LED Lights and Lighting
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** SIRS-E ERP VLM100W-24 Constant Voltage DC Power Compact LED Driver 24V 4A 96W UL Class P for LED Lights and Lighting
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description